Milí zákazníci,

opäť sme losovali. Každý kto nakúpil v mesiaci septemer 2019 v našej predajni tovar nad hodnotu 30€ -  mohol byť zaradený do zlosovania o darčekový balíčekDarčekový balíček obsahuje bavlnené látky a drobností na šitie. Tie ocení každý kto má vzťah k tvoreniu a šitiu.

Milé patchworkárky a kreatívne hlavičky !

Leto končí, ale kreatívne variácie sa budú hodiť i v dňoch ktoré prichádzajú. V novej Švadlenke č. 69 ich určite nájdete. Toto číslo i čísla staršieho dáta - si u nás môžete zakúpiť.

V najnovšom čísle Švadlenky nájdete : deka letná oranžáda, deka z pruhov, deka zo štvorcov, košíček, deka s technikou flick-flack, deka veselý vodný svet a ešte oveľa viac.

Kto má časopis predplatený - dostane aj malý darček.

  Milí kreatívni priatelia,

leto končí a na daždivé počasie sme pre vás pripravili zaujímavú akciu na špičkové a veľmi silné šijacie stroje BERNINA 480, (480-B), 720, (720QE) a 570QE. Zoznámte sa aj s novým cenovo výhodným šijacím strojom Bernette 77 s dizajnom a funkciami Bernina.

Dňa 31.8.2019 (Sobota) od 10,00 do 13,00 si budete môcť u nás v predajni Patchworkparty, Plynárenská 1, Bratislava odskúšať silu a schopnosti týchto najnovších modelov strednej a vyššej triedy BERNINA:

Počas predvádzacej akcie platí na vyššie vybrané modely zľava 10%.

Naviac sme pre Vás na tento deň pripravili výpredaj šijacej techniky Bernina z našej kurzovne so zľavou 30% a viac! (zámena kurzových strojov za aktuálne modely)

Milé patchworkárky,

najnovšie číslo časopisu Švadlenka č. 68 je už v predaji. Aj toto číslo ponúka množstvo zaujímavých projektov. Nájdete tu návod na ušitie partnerskej deky, štvorčekovej deky, drážďanské taniere, závesné vrecko do auta. A pre malé deti tu nájdete návod ako ušiť interaktívnu knihu.

Prajeme Vám veľa krásnych zážitkov s Vaším obľúbeným patchworkom.

  Milí zákazníci,

švajčiarska firma Bernina ktorá vyrába šijacie stroje už 125 rokov uviedla na trh novú radu šijacích strojov.

Ak ste doteraz váhali s kúpou šijacieho stroja, nové modely Berniny Vás určite uspokoja a nesklamú.

Z novej 4 série Bernina vyberáme niektoré modely: Bernina 435, Bernina 475 QE, Bernina 480- B.

Milí zákazníci,

naše pravidelné zlosovanie  je opäť tu. Každý kto nakúpil v mesiaci august 2018 v našej predajni tovar nad hodnotu 30€ -  mohol byť zaradený do zlosovania o darčekový balíčekDarčekový balíček obsahuje bavlnené látky a drobností na šitie. Tie ocení každý kto má vzťah k tvoreniu a šitiu.

Milé dámy,

chcete zdokonaliť a vylepšiť svoje projekty?

Ponúkame Vám možnosť zúčastniť sa prezentácie rôznych pätiek značky Bernina.

  Milí zákazníci,

naše pravidelné zlosovanie  je opäť tu. Každý kto nakúpil v mesiaci júl 2018 v našej predajni tovar nad hodnotu 30€ -  mohol byť zaradený do zlosovania o darčekový balíčekDarčekový balíček obsahuje bavlnené látky a drobností na šitie. Tie ocení každý kto má vzťah k tvoreniu a šitiu.

Milé dámy,

očaril Vás patchwork a chcete sa zdokonaliť v quiltovaní? Iba s pekným quiltovaním bude Váš patchworkový výrobok dokonalý.

V prípade že sa chcete naučiť techniku voľného quiltovania príďte medzi nás na kurz.

Termíny: 5.9.2018 ( STREDA ) od 17- 19 hodiny a 8.9.2018 ( SOBOTA ) od 9 - 12 hodiny v priestoroch predajne.

Milé patchworkárky a quiltérky,

nové číslo časopisu Švadlenka 63 je tu. Môžete sa inšpirovať množstvom nápadov a rád na ušitie patchworkovej deky s rôznymi motívmi. V tomto čísle nájdete aj inšpiráciu na ušitie pánskej deky.  Je tu leto a v horúčavách príde vhod opäť pekná suknička - vytvorte si vlastný originál. A čo takto ušiť si batoh?  A samozrejme to nie je všetko.......