Milí zákazníci a milovníci šitia,

každý nákup  nad 30€ urobený v júli 2017 v našej predajni  bol zaradený do zlosovania o darčekový balíček . Zlosovanie pravidelne prebieha v desiaty deň nasledujúceho mesiaca v predajni PatchworkParty.

Čo môžete vyhrať? ...

Milí zákazníci a milovníci šitia,

každý nákup  nad 30€ urobený v júni 2017 v našej predajni  bol zaradený do zlosovania o darčekový balíček . Zlosovanie pravidelne prebieha v desiaty deň nasledujúceho mesiaca v predajni PatchworkParty.

Čo môžete vyhrať? ...

Nové číslo Švadlenky je už v predaji.

Ako obvykle tu nájdete množstvo nových nápadov a inšpirácií. Časopis Švadlenka č.57 je ideálny pre všetkých ktorí sú kreatívny a radi tvoria nové veci.

Tipy nielen na patchwork a quiltovanie, ale aj na príjemne strávené chvíle pri šijacom stroji či ihle.

  Milí zákazníci,

naša predajňa PatchworkParty na Plynárenskej ul. 1 bude mať v mesiacoch júl a august 2017 všetky soboty zatvorené z dôvodu prázdnin.

Budeme sa tešiť ak našu predajňu navštívite v priebehu pracovného týždňa.

Pracovná doba počas týždňa je od 9 - 19 hodiny okrem stredy, v stredu máme otvorené od 9 - 17 hodiny.

Prajeme Vám pekné prázdniny a dobré počasie.

Kolektív PatchworkParty

 

Milí zákazníci,

každý nákup  nad 30€ urobený v máji 2017 v našej predajni  bol zaradený do zlosovania o vecné ceny . Zlosovanie pravidelne prebieha v desiaty deň nasledujúceho mesiaca v predajni PatchworkParty.

Čo môžete vyhrať? ...

Milí zákazníci,

každý nákup  nad 30€ - urobený v apríli 2017 v našej predajni  bol zaradený do zlosovania o vecné ceny . Zlosovanie pravidelne prebieha v desiaty deň nasledujúceho mesiaca v predajni PatchworkParty.

Čo môžete vyhrať? ...

Milé patchworkárky a quilterky,

vyšlo nové číslo kreatívneho časopisu - Švadlenka č. 56.

Nájdete v ňom opäť množstvo inšpirácií. Tipy nielen na patchwork a quiltovanie, ale aj na príjemne strávené chvíle pri šijacom stroji či ihle.

Milí zákazníci,

každý nákup  nad 30€ - urobený v marci 2017 v našej predajni  bol zaradený do zlosovania o vecné ceny . Zlosovanie pravidelne prebieha v desiaty deň nasledujúceho mesiaca v predajni PatchworkParty.

Čo môžete vyhrať? ...

     Milí milovníci šitia,

pripravili sme pre vás nové látky s detským motívom. Nájdete tu látky pre dievčatká i pre chlapcov,  alebo "panely", ktoré môžete využiť ako ústredný motív na deku......

Pozrieť si ich môžete v novinkách v našom internetovom obchode alebo priamo v našej predajni. Tešíme sa na vás.

 

Milí zákazníci,

všetci čo urobili nákup v  predajni PatchworkParty nad 30€ v  mesiaci február sa mohli zaradiť do zlosovania o vecné ceny .

 Zlosovanie pravidelne prebieha v desiaty deň nasledujúceho mesiaca v predajni PatchworkParty na Plynárenskej ulici 1.

 Čo môžete vyhrať? ...

 

Nové číslo Švadlenky je už v predaji.

Ako obvykle tu nájdete množstvo nových nápadov a inšpirácií. Časopis Švadlenka č.55 je ideálny pre všetkých ktorí sú kreatívny a radi tvoria nové veci.

Švadlenka č.55 je prvé číslo v českom aj nemeckom jazyku.