Milí zákazníci,

naše pravidelné zlosovanie  je opäť tu. Každý kto nakúpil v mesiaci august 2018 v našej predajni tovar nad hodnotu 30€ -  mohol byť zaradený do zlosovania o darčekový balíčekDarčekový balíček obsahuje bavlnené látky a drobností na šitie. Tie ocení každý kto má vzťah k tvoreniu a šitiu.

Milé dámy,

chcete zdokonaliť a vylepšiť svoje projekty?

Ponúkame Vám možnosť zúčastniť sa prezentácie rôznych pätiek značky Bernina.

  Milí zákazníci,

naše pravidelné zlosovanie  je opäť tu. Každý kto nakúpil v mesiaci júl 2018 v našej predajni tovar nad hodnotu 30€ -  mohol byť zaradený do zlosovania o darčekový balíčekDarčekový balíček obsahuje bavlnené látky a drobností na šitie. Tie ocení každý kto má vzťah k tvoreniu a šitiu.

Milé dámy,

očaril Vás patchwork a chcete sa zdokonaliť v quiltovaní? Iba s pekným quiltovaním bude Váš patchworkový výrobok dokonalý.

V prípade že sa chcete naučiť techniku voľného quiltovania príďte medzi nás na kurz.

Termíny: 5.9.2018 ( STREDA ) od 17- 19 hodiny a 8.9.2018 ( SOBOTA ) od 9 - 12 hodiny v priestoroch predajne.

Milé patchworkárky a quiltérky,

nové číslo časopisu Švadlenka 63 je tu. Môžete sa inšpirovať množstvom nápadov a rád na ušitie patchworkovej deky s rôznymi motívmi. V tomto čísle nájdete aj inšpiráciu na ušitie pánskej deky.  Je tu leto a v horúčavách príde vhod opäť pekná suknička - vytvorte si vlastný originál. A čo takto ušiť si batoh?  A samozrejme to nie je všetko.......

  Milí zákazníci,

tak je tu nový mesiac a s ním opäť naše pravidelné zlosovanie .

Každý kto nakúpil v našej predajni nad hodnotu 30€ v mesiaci jún 2018  mohol byť zaradený do zlosovania o darčekový balíček.

   Milí zákazníci,

švajčiarska firma Bernina uviedla na trh novú radu šijacích strojov. Ak ste doteraz váhali s kúpou šijacieho stroja, nové modely Berniny Vás určite uspokoja a nesklamú. Z novej 5 série Bernina Vám vieme v našej predajni ponúknuť tieto modely: Bernina 590 VIO, 570 VIO, Bernina 540 QE alebo Bernina 540.

Milí zákazníci,

naša predajňa PatchworkParty na Plynárenskej ul. 1 bude mať v mesiacoch júl a august 2018 všetky soboty zatvorené z dôvodu prázdnin.

Budeme sa tešiť ak našu predajňu navštívite v priebehu pracovného týždňa.

Pracovná doba počas týždňa je nezmenená : PO, UT, ŠTV, PIA od 9 - 19 hod. , STREDA  od 9 - 17 hod.
Prajeme Vám pekné prázdniny a veľa zážitkov.

Kolektív PatchworkParty

 

  Milí zákazníci,

tak je tu nový mesiac a s ním opäť naše pravidelné zlosovanie .

Každý kto nakúpil v našej predajni nad hodnotu 30€ v mesiaci máj 2018  bol zaradený do zlosovania o darčekový balíček.

  Milé patchworkárky a quiltérky,

nové číslo časopisu Švadlenka 62 je tu. Môžete sa inšpirovať množstvom nápadov a rád na deky s rôznymi motívmi. Je tu leto a v horúčavách príde vhod pekná suknička - vytvorte si vlastný originál. A čo takto poduška s vlastným monogramom. A samozrejme to nie je všetko.......

  Milí zákazníci,

každý nákup nad hodnotu 30€ - urobený v mesiaci Apríl 2018 v našej predajni - bol zaradený do zlosovania o darčekový balíček.