Servisny vikendVážené dámy, dovoľujeme si Vás  pozvať na servisný víkend v PatchworkParty

  • Šéftechnik víkendu: Petr Jileček
  • Asistenti šéftechnika: Karel Jileček, Dušan Zima
  • Tématické zameranie: Domáce šijacie stroje, a overloky ( BERNINA, Veritas, Toyota, Pfaff, Lucznik, Brother ...)
  • Termín: 14. - 16. máj 2010
  • Miesto: PatchworkParty 1 ( pre stroje vyrobené pred rokom 2003 (Veritas ....) ) a PatchworkParty 2 (pre stroje vyrobené po roku 2003 (Aurora ....)

Organizačné pokyny, prihlasovanie strojov .... Kliknite na link "Čítajte viac ..."

Vsvetlívky pojmov:

ÚdržbaÚdržba stroja:

Stroj uspokojivo šije, ale potreboval by vyčistiť, namazať, došponovať remene, vyleštiť chapač a stehovú dosku .... Každý šijací stroj to občas potrebuje.

Údržba stroja sa robí spravidla na počkanie (Na počkanie = cca 2,5 hodiny (práce kvapná, málo platná)).

Pri údržbe stroja sa postupuje podľa zoznamu predpísaných úkonov, preto je cena údržby vopred známa. (šijací stroj a overlok 25,-€, vyšívací modul 14,-€ ...)

Oprava strojaOprava stroja:

Stroj nefunguje aleb nefunguje správne. Treba zistiť a odstrániť príčinu poruchy.

Pri opravách do 30,-€ sa stroj opraví. Pri opravách nad 30,- € kontaktujeme zákazníka a odsúhlasíme si, či chce stroj opraviť.

Termín dokončenia opravy: Spravidla do konca servisného víkendu. Ak je potrebné objednať súčiastku, kontaktujeme zákazníka a dohodneme si termín dokončenia opravy.

diagnostikaDiagnostika stroja:

U niektorých strojov a porúch sa po prehliadke zistí, že oprava je nemožná, resp. nerentabilná. V tomto prípade sa pkúsime skontaktovať so zákazníkom a dohodnúť ďalší postup. Zákzníkovi bude naúčtovaná diagnostika 2,- €.

Kôli takýmto strojom je v objednávacom formulári kolonka: "Zákazník si vyzdvihne stroj najneskôr do"

V prípade, že si zákazník stroj nevyzdvihne do uvedeného termínu, bude stroj odnesený do zberných surovín. Zákazník hradí i manipulačné náklady a náklady na odvoz a likvidáciu.

Priprava stroja

Príprava stroja:

Stoj prineste osobne ( z prevádzkových dôvodov nie je možné zaslať stroj poštou alebo dopravcom). Stroje vyrobené pred r. 2003 (Veritas, Toyota...) prineste 12. - 14. mája 2010 na prevádzku PatchworkParty na Plynárenskej 1 (BBC1). Svoju návštevu predom ohláste na tel. čísle 02-54413741 u pani Slovákovej Stroje vyrobené po r. 2003 prineste do školiaceho strediska PatchworkParty na Nejedlého 61 (Dúbravka). Svoju návštevu predom ohláste na tel. čísle 02-20773077 u pani Zimovej

So strojom prineste i šlapátko sieťovú šnúru a základnú pätku. Akékoľvek iné príslušenstvo (ktoré netreba odskúšať) vyberte zo stroja a nechajte doma.

Stroj naosnovajte! (nechajte pôvodnú ihlu a obľúbenú niť), prípadne ušite malú vzorku, aby sme na prvý pohľad vedeli, v čom je problém. Do prihlasovacieho formulára uvedte podrobné a presné údaje o tom ako sa porucha prejavuje, čo jej predchádzalo. Snažte sa vystihnúť podstatu problému. Údaje typu "Stroj je v poriadlu len nešije ..." alebo "Samo sa to pokazilo ..." nám nepomôžu.

Správnym a podrobným vyplnením formuláru šetríte čas "servisného tímu" a svoje peniaze..

Stroje Vám budeme vracať priebežne (po telefonickom dohovore) alebo 17. mája 2010 na prevádzke v Dúbravke

formular

Vyplnenie formuláru:

Okrem údajov o stroji, venujte prosím pozornosť i vyplneniu správnych kontaktných údajov (bez spojenia, niet ...). Ak ste správne vyplnili kontaktné údaje, mala by vám na Váš email prísť kópia prihlasovacieho formulára. Ak zadáte i telefónne číslo, budeme Vás v prípade potreby kontaktovať telefonicky v čase od 7:00 do 22:00.

Ak máte problém s vyplnením a odoslaním prihlasovacieho formulára, môžete ho (v pracovnom čas) nadiktovať pani Slovákovej. (tel. 02-54413742)

Vzorovo vyplnený formulár si môžete pozrieť kliknutím na obrázok vľavo

{chronocontact}servis_vikend_05_10{/chronocontact}