Späť na: Šijacie stroje

BERNETTE 55 -Edícia Miláno -Milan 2

TlačiťEmail
Šijací stroj Bernette 55 -Edícia Miláno - Milan 2 , výnimočný svojou jednoduchou obsluhou, vysokým výkonom, 13-i programami, navliekačom nite do ihly a výhodnou cenou.Záruka na šijací stroj 5 rokov.
BERNETTE 55 -Edícia Miláno -Milan 2

Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena215,00 €
Zľava
Cena / kg:
Popis

S týmto šijacím strojom dokážete s ním ušiť aj napriek jeho jednoduchej obsluhe všetko, čo si zaumienite. Je univerzálnym šijacím strojom, vhodným do každej domácnosti, či už sa venujete šitiu, patchworku alebo úprave oblečenia či bytového textilu.

Pri kúpe šijacieho stroja je zaškolenie na obsluhu stroja v cene .

 

Šijací stroj má celokovový chapač a chapačovú dráhu a zvláda aj šitie hrubých látok. Má 13 starostlivo vybraných úžitkových, dekoratívnych a strečových šijacích stehov a gombíkovú dierku bez otáčania látky.

Medzi 13  úžitkových šijacích stehov patrí rovný šijací steh, šijací program na cik-cak, šijací program na gombíkovú dierku bez otáčania látky, slepý šijací steh na šitie neviditeľných obrúb napr. na slávnostných šatách, elastický steh na našívanie gumy, a steh na mušličkový zúbkovaný okraj.

Ďalej môžete využiť trojitý rovný steh na šitie po elastických látkach a hrubé štepovanie, trojitý cik-cak pre výrazné zdobenie, plástový steh pre ozdobné šitie a fixovanie riasenia, overlockový steh na hrubé materiály, prádlový steh na súčasné elastické šitie a obnitkovanie, resp. našívanie gumičiek.

2 ozdobné dekoratívne šijacie stehy zase využijete na skrášlenie Vami spracovávaných produktov.

Charakteristika:

K dispozícii máte priamo v príslušenstve šijacieho stroja 4 šijacie pätky: šijaciu pätku na základné šitie a šitie spiatočkou, šijaciu pätku na našívanie zipsov, šijaciu pätku na našívanie gombíkov a šijaciu pätku na vyšívanie gombíkových dierok.

Ďalšie štandartné šijacie príslušenstvo: skrutkovač, balíček šijacích ihiel, 3 náhradné šijacie cievky na spodnú niť, olej, štetec a párač či rozrezávač gombíkových dierok, kolík pre dvojihlu, 3 čiapočky pre hornú niť, pravítko na hrany a kryt na ochránenie šijacieho stroja proti prachu

Dokúpiteľné príslušenstvo:

 

Z ponuky šijacích ihiel, vhodných aj na šijací stroj Bernina Bernette 55 vyberáme:

 

 

Šijací stroj  Bernette 55/ Milan 2 - jednoduchý, výkonný a vhodný aj na hrubšie materiály.