Späť na: Šijacie stroje

Bernette 56 - Edícia Miláno - Milan 3

TlačiťEmail
Šijací stroj Bernette 56/Milan 3 - Edícia MILÁNO na obsluhu nenáročný, no napriek tomu výkonný šijací stroj s 21 šijacími programami a 1-krokovou gombíkovou dierkou, voliteľnou dĺžkou a šírkou stehu za dobrú cenu.Záruka na šijací stroj 5 rokov.
Bernette 56 - Edícia Miláno - Milan 3

Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena225,00 €
Zľava
Cena / kg:
Popis

Tento stroj je nielen výkonný, ale i jednoduchý. Je vhodný nielen pre začiatočníka, ale i pre zručného domáceho kutila.

V porovnaní so šijacím strojom Bernette 55 má viac funkcíí a šijacích programov. Gombíková dierka je už jednokroková. Do šijacej pätky  vložte gombík a vyšívaná dierka po zatlačení na pedál jednoducho okopíruje jeho veľkosť, tzn. všetky Vami vyšívané gombíkové dierky budú rovnaké.

 

Vďaka jednoduchému ovládaniu a plynulému nastavovaniu dĺžky (4mm) a šírky (5mm) šijacieho stehu môžete bez námahy dosiahnuť vynikajúce výsledky nielen pri bežnom šití,  opravách oblečenia, ale i pri šití patchworku.

Pri kúpe šijacieho stroja je zaškolenie na obsluhu stroja v cene .

Pre prospekt k šijaciemu stroju bernette E56 kliknite tu.

 

Parametre šijacieho stroja Bernette 56/ Milan 3:

Medzi 21  úžitkových šijacích stehov patrí rovný šijací steh, šijací program na cik-cak, šijací program na gombíkovú dierku bez otáčania látky, slepý šijací steh na šitie neviditeľných obrúb napr. na slávnostných šatách, elastický steh na našívanie gumy, a steh na mušličkový zúbkovaný okraj.

Ďalej môžete využiť trojitý rovný steh na šitie po elastických látkach a hrubé štepovanie, trojitý cik-cak pre výrazné zdobenie, plástový steh pre ozdobné šitie a fixovanie riasenia, overlockový steh na hrubé materiály, prádlový steh na súčasné elastické šitie a obnitkovanie, resp. našívanie gumičiek.

2 ozdobné dekoratívne šijacie stehy zase využijete na skrášlenie Vami spracovávaných produktov.


K dispozícii máte priamo v príslušenstve šijacieho stroja 4 šijacie pätky: šijaciu pätku na základné šitie a šitie spiatočkou, šijaciu pätku na našívanie zipsov, šijaciu pätku na našívanie gombíkov a šijaciu pätku na vyšívanie gombíkových dierok.

Ďalšie štandartné šijacie príslušenstvo: skrutkovač, balíček šijacích ihiel, 3 náhradné šijacie cievky na spodnú niť, olej, štetec a párač či rozrezávač gombíkových dierok, kolík pre dvojihlu, 3 čiapočky pre hornú niť, pravítko na hrany a kryt na ochránenie šijacieho stroja proti prachu

 

Doplnkové príslušenstvo:

 

Z ponuky šijacích ihiel, vhodných aj na šijací stroj Bernette 56/ Milan 3 vyberáme:

 

 

 

Šijací stroj Bernette 56/ Milan 3- nenáročný na obsluhu, no s navliekačom nite do ihly a 1-krokovou gombíkovou dierkou