Späť na: Šijacie stroje

Bernette 82e - Edícia Miláno - Milan 7

TlačiťEmail
šijací stroj Bernette 82e/ Milan 7 - edícia Miláno ,má 28 šijacích stehov a jednokrokovú gombíkovú dierku. Šírka stehu je až 7mm a máte možnosť dokúpenia veľkého šijacieho stolíka 38x30cm. Záruka na šijací stroj 5 rokov.
Bernette 82e - Edícia Miláno - Milan 7

Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena350,00 €
Zľava
Cena / kg:
Popis

Hybridný model s elektronicky riadeným a ovládaným pohonom, poháňajúcim mechanické prevody. Starostlivo vybrané šijacie stehy a množstvo užitočných  funkcii šijacieho stroja Bernette 82e/ Milan 7 prinášajú voľnosť pri tvorbe, navrhovaní a šití Vašich prác.

Môžete si zvoliť nižšiu rýchlosť motora a elektronická regulácia jeho rýchlosti vám napriek tomu zabezpečí vysoký priepich ihly šijacieho stroja cez zošívané látky a jeho rovnomerný chod. Napriek vysokému výkonu sa dá 

Bernette 82e/ Milan 7 dobre uskladniť a má rúčku na prenášanie, takže vám môže robiť užitočného spoločníka na cestách či na kurzoch šitia.

Tento šijací stroj je výnimočný aj svojimi 28-imi programami a veľmi širokým stehom - až 7mm! Dĺžka stehu 4.5 mm postačuje na všetky dostupné šijacie úkony. A jednokroková gombíková dierka či našívanie gombíkov Vašu prácu maximálne zjednoduší.

Poteší aj krátky návod v zásuvke priamo na šijacom stroji, navliekač nite do ihly, či príslušenstvo v doplnkovej pracovnej ploche. Polohovanie šijacej ihly hore - dole (tj. zastane pri došití vždy v želanej polohe) je veľmi praktické a ušetrí Vám čas a nervy.

Vo výbave šijacieho stroja máte 4 šijacie pätky a ďalšie špecialitky si v prípade potreby môžete dokúpiť: chodiaca pätka, pätka na quiltovanie,  pätka na šnúrku, pätka na riasenie, na skrytý zips, na riflovinu ....

Pri kúpe šijacieho stroja je zaškolenie na obsluhu stroja v cene .

Prospekt k šijaciemu stroju Bernette E82e si môžete stiahnuť tu (1.9Mb).

 

Prehľad funkcií modelu Bernette 82e/ Milan 7 (pre popisy kliknite na príslušný obrázok) ilustračné foto : 

 

Technické informácie:

 

Dokupiteľné špeciálne príslušenstvo:

 

 

 

Z ponuky šijacích ihiel, vhodných na šijací stroj Bernette 82e/ Milan 7  vyberáme:

 

 

 

Šijací stroj Bernette 82e/ Milan 7 - šijací stroj s možnosťou dokúpenia veľkého šijacieho stolíka 38x30cm.