BERNINA 350 SE

TlačiťEmail
Šijací stroj Bernina 350SE- PATCHWORK SPECIAL EDITION - BEST FRIEND, silný, univerzálny, krásny...NOVINKA

Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena1150,00 €
Zľava
Cena / kg:
Popis

Šijací stroj Bernina 350 PE PATCHWORK SPECIAL EDITION -  je nádherná - neprehliadnuteľná... už vzhľad hovorí o jej výnimočnosti a originalite. K tomu robustná silná konštrukcia s pevnou základovou doskou, vhodná aj na šitie veľmi hrubých materiálov a  191 starostlivo navolených šijacích programov na tabuľke vo výške Vašich očí.  Novinkou je kolenná páka. K tomu veľký násuvný šijací stolík 36x24cm  a zo šijacieho stroja Bernina 350 SE máte toho najlepšieho pomocníka pri Vašich šijacích projektoch.

Zdobenie stroja:   BEST FRIEND.

 

 

Pri kúpe šijacieho stroja je zaškolenie na obsluhu stroja v cene .

Poteší aj v strede umiestnený dobre podsvietený LCD displej, ktorý Vám poskytne množstvo užitočných informácií v každom okamžiku Vašej práce.

Pamäť stroja je jednoduchá na obsluhu a užitočná pri kombinovaní úžitkových a dekoratívnych stehov, či vyšívaní nápisov. Na výber máte dve kompletné abecedy, číslice a špeciálne znaky.

Každého užívateľa poteší jednoduchosť obsluhy šijacieho stroja, pretože všetky ideálne hodnoty pri každom šijacom stehu a dokonca aj odporúčania o vhodnej šijacej pätke nastaví pre Vás šijací stroj automaticky.

Štart / stop tlačidlo a ručný plyn Vám umožnia ovládať šijací stroj rukami napríklad vtedy, keď pracujete za konferenčným stolíkom či zošívate dlhé 20 metrové záclony a použitie pedála by bolo pre Vás nepohodlné a únavné.

Navliekač nite do šijacej ihly zase pomôže tým užívateľom, ktorým už oči neslúžia najlepšie. A naviac - máte možnosť na tento šijací stroj nasadiť aj lupový systém a zväčšiť priestor šijacej pätky na maximum aj pre tie najdrobnejšie detaily!

Bojíte sa gombíkovej dierky? Nebojte sa! Automat gombíkovej dierky s optočlenom pre jej rýchle naprogramovanie zabezpečí aj pre tých najbojazlivejších perfektnú gombíkovú dierku dokonca aj na kabáte (s očkom či všitou spevňovacou šnúrkou)! Naviac, našívať môžete rýchlym spôsobom aj gombíky či otvory - očká, či využiť programovateľný látací program.

Stehy volíte jednoducho a rýchlo zatlačením príslušného čísla programu - šetríte čas a nervy!

Pracovnú plochu osvetľuje  LED osvetlenie zo všetkých smerov, takže nevznikajú na nej tiene a každé miesto pracovnej plochy je dobre viditeľné.

Veľký nasúvací šijací stolík so zaoblenými rohmi a rozmermi 36x24cm pre Vás zabezpečí pracovnú pohodu. Dlhý vodič hrán zase zabezpečí, že Vaše stehy budú vždy rovnako vzdialené od okraja látky presne podľa Vašich požiadaviek. Jednoducho ho kliknutím nasadíte na šijací stolík a zasuniete na želané miesto.

Veľmi silný motor Bernina umožňuje zošívať až do 20 vrstiev látky. Pomôže aj poloha nadzdvihu šijacej pätky. Zväčší vzdialenosť medzi stehovou doskou a spodnou časťou pätky a umožní Vám vsunúť do šijacieho stroja viac vrstiev látky a zošiť ich.

Okrem 9-násobného polohovania ihly doprava a doľava (výhoda pri presnom nastavení odševkov) môžete samozrejme naprogramovať aj zastavovanie ihly v hornej či v dolnej polohe. Vždy po ukončení šitia sa tak šijacia ihla zastaví buď v látke, alebo nad látkou.

Tri orezávače (pre hornú niť, pre spodnú niť a pre niť pri navíjaní cievky) zabezpečia, že už pri šití nemusíte používať nožničky.

Samozrejme, môžete šiť aj dvojihlou.

Technické informácie k šijaciemu stroju  Bernina 350  SE:

 


* 191 stehových programov, z toho: 20 úžitkových, 52 dekoratívnych, 11 quiltovacích, 17 kvetinových, 4 krížikové stehy, 2 abecedy, 2 gombíkové dierky, šijací program na našívanie gombíkov, program na látanie

* robustný CB chapač Bernina so šírkou šijacieho stehu 5.5mm a dĺžkou stehu 5mm

* kolenná páka

* polohovanie šijacej ihly hore - dolu a 9 polôh doprava - doľava

* biele beztieňové LED osvetlenie

* ručný plyn pre bezpedálové ovládanie

* obmedzovač rýchlosti šitia

* nožný ovládač s možnosťou uskladnenia kábla a jeho skrátenia na dĺžku, optimálnu pre užívateľa.

* navliekač nite do šijacej ihly s dlhou slučkou

* 3 orezávače: na hornú niť, na dolnú niť a na niť pri navíjaní cievky

* dočasná a trvalá pamäť stroja

* rýchlosť šitia 900 stehov / minúta

 

V príslušenstve šijacieho stroja Bernina 350 PE SE nájdete:

* násuvný šijací stolík s rýchloupínacím zámkom, merítkom

* nožný ovládač s nastaviteľnou dĺžkou kábla

* kolenná páka

* 8 pätiek:

  • pätka horný posuv (č.50)
  •  pätka quiltovacia (č.29)
  •  pätka patchworková (č.37)
  •  pätka na zips (č.4)
  •  pätka základná cik-cak (č. 1)
  •  pätka na  slepý steh (č. 5)
  •  pätka na gombíkové automatické dierky (č. 3A)
  •  pätka na vyšívanie (č.20)

* box na uloženie príslušenstva

* prípojný kábel