Voľné quiltovanie

TlačiťEmail
Voľné quiltovanie (aabb1248)- korešpodenčný kurz. 18-stranový plnofarebný fotonávod so všetkými pravidlami, ktoré sú k úspešnému quiltovaniu tak potrebné
Voľné quiltovanie

Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,00 €
Zľava
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Popis

Vždy Vás fascinovalo, ako je možné poprešívať deky krásnymi krivkami, keď Váš stroj šije len rovno a dozadu? Tento kurz je v tom prípade určený práve Vám!

Nájdete tu 18-stranový plnofarebný fotopostup, ktorý Vás prevedie krok za krokom pri pravidlách postupného zvládnutia techniky voľného quiltovania a maľovania ihlou. Využijete na maximum všetky možnosti, ktoré súčasné aj staré stroje poskytujú a konečne sa budete pri prešívaní Vašich sendvičov cítiť voľné ako vták!

Začiatok kurzu hovorí o pravidlách pre správne nastavenie stroja, ihlách, nitiach, ich skombinovaní,  pravidlách pre správne nastavenie napätia nití, prítlaku pätky a všetkých tých prepotrebných zásad, bez ktorých sa pri tejto technike nezaobídete. Druhá časť je venovaná plnefarebným ukážkam voľného quiltovania, našívania šnúrky pri voľnom quiltovaní a cievkového reverzného quiltovania.