kurz-sijacie-stroje-bernina-pia-welsch

 

Ďalšie zvýhodnenie pre majiteľky šijacieho stroja Bernina!

Zaujímajú Vás ručné práce, šitie či patchwork? Idete na medzinárodnú výstavu  Prague Patchwork Meeting v dňoch 30.3-1.4.2012? Ako šťastná majiteľka Berniny máte možnosť zvýhodneného vstupu!

 

Využite blízkosť susedného Česka a naučte sa niečo nové! Navštívte kurzy pod vedením tých najlepších umelcov z tejto oblasti. Samozrejme, kurzy sú pre všetkých. Ale ak ste zároveň majiteľkou šijacieho stroja Bernina, máte výrazné cenové zvýhodnenie. Naviac, získate maximum vedomostí o šijacích pätkách Bernina a špeciálnych trikoch, ktoré Vás tieto patchworkové superstar naučia urobiť na Vašich šijacích strojoch. Učte sa od najlepších!

Pia Welsch - Nemecko www.pias-quilt-werkstatt.de

Kurz Pohľadnica

kurz-patchwork-pia-welsch-bernina

 

 

 

Sobota 31.3.2012 v učebni č.2

čas 9.30 - 12.15 hod

cena 750Kč

zvýhodnená cena pre majiteľky šijacieho stroja Bernina 350Kč alebo 15Eur. Pre zvýhodnenú cenu použite pri objednávke kurzu poznámku "Bernina"

Trojrozmernú priestorovú kvetinu ušijete s použitím finty bez použitia akéhokoľvek lepidla. Pohľadnicu dokončíte ozdobnými strojovými stehmi.


Gabriele Schultz-Herzberger - Nemecko www.gabi-s-h.de

Kurz voľné prešívanie v Art-quilte

kurz-patchwork-gabi-schultz-sijacie-stroje-bernina

 

 

 

Nedeľa 1.4.2012 v učebni č.1

čas 14.00-16.00 hod

cena 550Kč

Zvýhodnená cena pre majiteľky šijacieho stroja Bernina 350Kč alebo 15Eur. Pre zvýhodnenú cenu použite pri objednávke kurzu poznámku "Bernina"

Kreatívna ručná výšivka je alternatívou voľného strojového prešívania. Bude sa pracovať s rôznymi vyšívacími niťami a nacvičíte si mnoho stehov, vhodných pre tento druh povrchu. Vytvoríte si vzorník, z ktorého si môžete ušiť malú taštičku - návod dostanete k dispozícii


Miesto konania výstavy a kurzov: Prague Patchwork Meeting, Wellness Hotel Step, Malletova 1141, Praha 9

Dátum konania výstavy: 30.3-1.4.2012

V prípade, že máte o kurz záujem, píšte p. Romane Černej: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.